Referencje

Control-ServiceReferencje

Ostatnie lata to dla naszego przedsiębiorstwa czas intensywnej pracy, rozwoju i udoskonalania technologii. Na przestrzeni 5 lat wykonaliśmy ponad 350 systemów sterowania i 1200 przetwornic częstotliwości i softstartów. Liczymy na to, że kolejne lata przyniosą dla nas oraz dla naszych klientów równie dużo dobrego. Wierzymy, że najlepszą ocenę firmie wystawiają współpracownicy. W tym miejscu dzielimy się więc z Państwem opiniami, które wystawili nam dotychczasowi partnerzy.

Jako lider w branży automatyki i sterowania współpracowaliśmy do tej pory z wieloma dużymi markami oraz średnimi i małymi firmami z branży spożywczej, budowlanej, energetycznej, hutniczej, motoryzacyjnej czy farmaceutycznej. Z naszych rozwiązań skorzystali m.in.: Grupa Carlsberg, Grupa Azoty, ZGH Bolesław, Philip Morris, Śnieżka, Kompania Piwowarska, Orlen, Enea, EDF czy Coca Cola. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co doceniło już wielu naszych klientów.

Klient jest dla nas najważniejszy

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego niezmiennie od wielu lat projektujemy i dopasowujemy nasze rozwiązania do konkretnej firmy. Elastyczność to ważna cecha naszej firmy – dzięki temu jesteśmy konkurencyjni. To właśnie ta cecha, w połączeniu z innowacyjnością oraz doświadczeniem sprawia, że możemy cieszyć się opinią wiarygodnego partnera.

Zachęcamy Państwa do lektury referencji – znajdziecie tutaj opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług. W ten sposób chcemy pokazać, że jesteśmy dumni ze współpracy z każdym z partnerów. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z prezentowanymi referencjami zyskają Państwo pewność, że jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania. Wiemy doskonale, że wybór firmy realizującej usługi na podstawie samej oferty to za mało. Zapoznanie się z opiniami naszych dotychczasowych klientów da Państwu szersze wyobrażenie o naszej działalności. My natomiast liczymy na to, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi pochlebnymi referencjami, tym razem tymi, które nam Państwo wystawicie osobiście.

Przekonaj się o jakości wykonywanych przez nas usług, czytając poniższe referencje:

 

 

 • short

  OD 2001

  na rynku

 • short

  tylko

  najwyższa
  jakość

 • short

  lider

  wśród
  dystrybutorów

 • short

  gwarancja

  wsparcia
  technicznego 24 / 7