Referencje

Control-ServiceReferencje

Ostatnie lata to dla naszego przedsiębiorstwa czas intensywnej pracy, rozwoju i udoskonalania technologii. Na przestrzeni 5 lat wykonaliśmy ponad 350 systemów sterowania i 1200 przetwornic częstotliwości i softstartów. Liczymy na to, że kolejne lata przyniosą dla nas oraz dla naszych klientów równie dużo dobrego. Wierzymy, że najlepszą ocenę firmie wystawiają współpracownicy. W tym miejscu dzielimy się więc z Państwem opiniami, które wystawili nam dotychczasowi partnerzy.

Jako lider w branży automatyki i sterowania współpracowaliśmy do tej pory z wieloma dużymi markami oraz średnimi i małymi firmami z branży spożywczej, budowlanej, energetycznej, hutniczej, motoryzacyjnej czy farmaceutycznej. Z naszych rozwiązań skorzystali m.in.: Grupa Carlsberg, Grupa Azoty, ZGH Bolesław, Philip Morris, Śnieżka, Kompania Piwowarska, Orlen, Enea, EDF czy Coca Cola. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co doceniło już wielu naszych klientów.

Klient jest dla nas najważniejszy

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego niezmiennie od wielu lat projektujemy i dopasowujemy nasze rozwiązania do konkretnej firmy. Elastyczność to ważna cecha naszej firmy – dzięki temu jesteśmy konkurencyjni. W połączeniu z innowacyjnością oraz doświadczeniem sprawia, że możemy cieszyć się opinią wiarygodnego partnera.

Zachęcamy Państwa do lektury referencji – znajdziecie tutaj opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Jesteśmy dumnie ze współpracy z każdym klientem. Chcemy, abyście mieli pewność, że możecie nam zaufać. Wiemy doskonale, że wybór firmy realizującej usługi na podstawie samej oferty to za mało. Zapoznanie się z opiniami naszych dotychczasowych klientów to możliwość szerszego wyobrażenia sobie działalności naszej firmy. My natomiast liczymy na to, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi referencjami, tym razem tymi, które nam Państwo wystawicie osobiście.

Przekonaj się o jakości wykonywanych przez nas usług, czytając poniższe referencje:

 

 

 • short

  OD 2001

  na rynku

 • short

  tylko

  najwyższa
  jakość

 • short

  lider

  wśród
  dystrybutorów

 • short

  gwarancja

  wsparcia
  technicznego 24 / 7