Dlaczego my?

Control-ServiceO firmieDlaczego my?

Dwadzieścia lat naszej wytężonej pracy był to czas, w którym nieustannie doskonaliliśmy nasze technologie i pracowaliśmy nad proponowanymi przez nas rozwiązaniami. Dzięki temu możemy się dzisiaj cieszyć mocną pozycją wśród dostawców innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu. Zdobyte doświadczenia oraz wiedza pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Systemy automatyzacji, które wdrażamy, usprawniają prace zakładów, a nowoczesne systemy zarządzania liniami produkcyjnymi zwiększają wydajność i podnoszą konkurencyjność firm.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania obejmujące projektowanie, wykonanie i dostosowanie systemu, a także opiekę serwisową. Wśród naszych partnerów są klienci korporacyjni oraz mali i średni przedsiębiorcy z różnych branż, dla których zrealizowaliśmy ponad 350 projektów z zakresu automatyzacji produkcji, ponad 4500 napraw serwisowych i dostarczyliśmy 12000 przetwornic częstotliwości oraz softstartów. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy przedstawicieli przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i spożywczego, hutnictwa, budownictwa, branży energetycznej czy motoryzacyjnej.


Doświadczony zespół

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy od lat realizują zlecenia dla naszych klientów, za każdym razem dopasowując konkretne rozwiązania do poszczególnych zleceń. Naszych pracowników wyróżnia nie tylko rozległa wiedza na temat systemów automatyzacji procesów technologicznych w zakładach, ale również nieustanne dążenie do wdrażania najbardziej optymalnych i innowacyjnych pomysłów. Starania naszego zespołu przynoszą efekty w postaci rosnącej liczby zadowolonych klientów, co jest dla nas powodem ogromnej satysfakcji, ale i doskonałą motywacją w codziennej pracy.


Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb

Realizujemy projekty automatyzacji systemów produkcji wsadowej, systemy zarządzania produkcją MES, automatyki budynkowej BMS, a także symulatory procesów produkcyjnych, dostarczając klientom zaawansowane narzędzia, tak pomocne w codziennej pracy całego przedsiębiorstwa. Dbamy o to, żeby proponowane rozwiązania oraz technologie były dopasowane do profilu przedsiębiorstwa oraz zadań, jakie na co dzień realizuje. Wiemy, że jest to klucz do sukcesu oraz owocnej współpracy, dlatego wszystkie działania poprzedzone są konsultacjami z klientem.


Kompleksowe działanie

Co ważne, nasze działania są kompleksowe i obejmują projektowanie rozwiązań z zakresu automatyki oraz sterowania, montaż poszczególnych części i układów systemu na terenie przedsiębiorstwa, a także monitoring i usługi serwisowe. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że wspieramy ich na każdym etapie inwestycji.


Poznaj nas lepiej i sprawdź, co sądzą o nas klienci

Chętnie dzielimy się opinią, którą wystawiają nam klienci. Dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzin w naszym dziale z referencjami – mogą się tam Państwo zapoznać z niektórymi opiniami naszej pracy, które są świadectwem naszej rzetelności i skuteczności w podejmowanych działaniach. Zachęcamy także do kontaktu – chętnie przedstawimy Państwu dopasowaną ofertę i porozmawiamy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony i maile.

 

 

 • short

  OD 2001

  na rynku

 • short

  tylko

  najwyższa
  jakość

 • short

  lider

  wśród
  dystrybutorów

 • short

  gwarancja

  wsparcia
  technicznego 24 / 7